23 sierpnia 2012

Marion - Głęboko oczyszczające płatki na nos

Po pierwsze: nie płatki a płatek.Po drugie: kupiłam, wypróbowałam i więcej tego nie powtórzę.
Dlaczego?
Ponieważ nie zauważyłam żadnego działania. 
Stosując się do zaleceń producenta dokładnie oczyściłam nos i zwilżyłam go wodą, następnie przykleiłam plaster. Odczekałam ok 15 min. aż płatek wyschnie i próbowałam go zedrzeć. I pojawił się problem, a mianowicie płatek nie chciał zejść z mojego nosa ;/ Trzeba było użyć więcej siły, co niestety skutkowało tym, że razem z płatkiem zerwałam chyba wszystkie włoski jakie miałam na nosie. Nie było to nic przyjemnego, a wągry jak były tak dalej są. Dodatkowo na nosie została spora ilość kleju.
Jeżeli chodzi o usuwanie zanieczyszczeń i nadmiaru sebum to ja to już zrobiłam przed zastosowaniem płatka, stosując się do punktu pierwszego w instrukcji, więc nie rozumiem co płatek miał usunąć.

Słyszałam różne opinie na temat takich płatków, u niektórych działają, u niektórych nie. U mnie się niestety nie sprawdziły, dlatego raczej nie kupie ponownie, a już na pewno nie z tej firmy. Koszt takiego płatka to ok. 2 zł i w opakowaniu jak już wspominałam jest tylko jeden.

A Wy stosowałyście kiedyś takie płatki? Jeżeli tak, to dajcie znać co o nich sądzicie :)
Pozdrawiam
Aneta

2 komentarze:

  1. Płatków nie stosowałam ale dzięki że napisałaś co o nich myślisz, a w zasadzie o nim:)

    Tusz kupiłam na początku sierpnia, byłam już przy kasie i Pani jak zwykle zapytała czy chciałabym coś z promocji i jak zobaczyłam 2000 Calorie za 10,99 zł to nie mogłam sobie odmówić zakupu:) od tamtego czasu nie byłam w SuperPharm ale jeśli masz blisko może zajrzyj sprawdzić czy jeszcze mają promocję na ten tusz. Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja nie używałam, ale mam zamiar się w takie zaopatrzyć :D ale nie w te :p

    OdpowiedzUsuń