22 czerwca 2013

Bubel nr 2

Witajcie :) Dzisiaj chciałabym pokazać Wam produkt na którym bardzo się zawiodłam. Mowa tu o wysuszaczu od Eveline: 3 w 1 60- sekundowy wysuszacz, utwardzacz i nabłyszczacz.
Jak można zauważyć kupiłam go na promocji w Super - Pharm. Jego normalna cena jest o 1-2 zł wyższa. Kupiłam go, ponieważ mój top coat z Sally Hansen się skończył, a czekanie aż lakier sam wyschnie mnie dobijało. Pomyślałam, że skoro odżywki tak dobrze się u mnie sprawdzają to może i wysuszacz będzie fajny.
Niestety nie jest...


Przyznaję, lakier faktycznie szybciej wysycha, ale to jest chyba jedyny pozytyw w tym produkcie.
Utwardzenie? Nie zauważyłam
Połysk? Z tym też kiepsko
Na dodatek po nałożeniu na płytce tworzą się pęcherzyki powietrza, i to nie jeden, czy dwa, tylko całe paznokcie są nimi pokryte i tak naprawdę manicure nadaje się tylko do zmycia. 
Próbowałam chyba wszystkich sposobów nakładania. Szybko i wolno, cienką i grubszą warstwę, na prawie suchy i na całkiem mokry lakier, ale za każdym razem to samo. Pęcherzyki. 

Jeżeli ktoś się kiedyś zastanawiał nad kupnem tego produktu, to osobiście odradzam. Nie jest nawet wart swojej ceny, już bardziej się opłaca dołożyć kilka złotych i polować w Tk Maxxie czy na allegro na Sally Hansen, bo uważam że ta firma ma jedne z lepszych top coatów.

Pozdrawiam
Aneta

2 komentarze:

  1. dobrze wiedzieć w takim razie go nie kupię

    OdpowiedzUsuń
  2. Gdzieś już czytałam niepochlebną opinię ;/

    OdpowiedzUsuń