31 maja 2013

Wibo Gel Like - Mary Rose

Witajcie :) Dzisiaj chciałabym Wam pokazać lakier do paznokci z blogerskiej kolekcji. Jest on pewnie większości dobrze znany, ja go nabyłam dopiero ostatnio na promocji w Rossmannie. Mowa tu o Mary Rose zaprojektowanym przez Jamapi
W moich zbiorach lakierowych znajduje się jeden, może dwa róże, dlatego bardzo długo zastanawiałam się nad kupnem tego lakieru. Przekonała mnie dopiero pochmurna pogoda za oknem. Pomyślałam, że skoro na zewnątrz szaro to niech chociaż na moich paznokciach się coś dzieje i tym sposobem lakier wylądował w moim koszyku, a tego samego dnia wieczorem na paznokciach.

Ten kolor to mocny róż z fioletowymi i czerwonymi drobinkami. W zależności od rodzaju światła i jego kąta padania paznokcie wydają się bardziej różowe, fioletowe, a czasem nawet czerwone.

przepraszam za skórki :)U mnie na paznokciach lakier wytrzymuje 3 dni, co przy cenie ok 6 zł ( w promocji nawet 3,50) uważam za całkiem niezły wynik.
Z lakierów zaprojektowanych przez blogerki mam jeszcze Oleski, ale ten już chyba gościł na każdym blogu, więc u mnie go prawdopodobnie nie zobaczycie :)

A Wy macie jakieś lakiery z blogerskiej kolekcji w swoich zbiorach?
Pozdrawiam
Aneta

ps. chciałybyście zobaczyć co kupiłam na promocji? pytam, bo wiem że już dużo tego typu postów się pojawiło i nie wiem czy w ogóle kogoś to jeszcze zainteresuje.

1 komentarz:

  1. Właśnie dziś dostałam go na urodziny. :) Ciekawa jestem jak się u mnie sprawdzi. :)

    P.S. Mogłabyś wyłączyć odczytywanie napisu podczas dodawania komentarza? ;)

    OdpowiedzUsuń